Shiv Enterprise XTM-CD21E KIT Brushless Dual Speed, 10mm , With 2 x 2v Batteries TURBO 21V CORDLESS DRI Collated Screw Gun
Current Price*
Lowest Price
Highest Price
Last Drop
This Month
Roll over image to zoom in
Current Price*
Updated 9 minutes ago
MRP
Brand
Shop Now
Create Price Drop Alert
We'll send an email when the price drops to target price.
Flipkart Price History
Roll over the chart for price information
Lowest Price
Highest Price
Features
  • Domestic Warranty.
  • 0 Year.
  • International Warranty.
  • Warranty Summary.
  • NOT APPLIED.
  • Covered in Warranty.
  • Not Covered in Warranty.
  • Warranty Service Type.
  • 21V CORDLESS DRILL MACHINE, 21V LI-ION BATTERY PACK OF 2, SOCKET BIT 6MM TO 12MM, STAR BIT SETS, HSS DRILL BIT SET, FLEXIBLE RODE, BATTERY CHARGER.