JADEVER JDCF153551 Manual Cutter
Current Price*
Lowest Price
Highest Price
Last Drop
This Week
This Week Drop
Last Week Low
Roll over image to zoom in
Current Price*
Updated yesterday at 12:18
MRP
Brand
Shop Now
Create Price Drop Alert
We'll send an email when the price drops to target price.
Flipkart Price History
Roll over the chart for price information
Lowest Price
Highest Price
Features
  • Sales Package.
  • Cut off saw, 1 Pcs 355mm cutting disc.
  • Brand.
  • JADEVER.
  • Model Number.
  • JDCF153551.
  • Type.
  • Manual Cutter.
  • Suitable For.
  • square.
  • Blade Material.
  • Aluminium.
  • Rated Wattage.
  • 2200 W.
  • Rated Amperage.
  • 0 A.